Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşunun Bir Sonraki Ayağı Geliyor!

Kripto para piyasası yukarı yönlü son hamlenin ardından biraz irtifa kaybetti. Bununla birlikte şimdilik güç göstermeye devam ediyor. Yatırımcılar ve traderlar bu puslu atmosferde yeni avlarını arıyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, son geri çekilmenin ardından bazı altcoin’lerin büyük rallilerin eşiğinde olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, 4 altcoin projesini radarına aldığını belirtiyor.

Altcoin Sherpa: RNDR’de bir sonraki ayak geliyor gibi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin 71 bin doların üzerine çıksa da ilerlemekte zorlanıyor. Altcoin’ler de istisnalar hariç ivmelerini kaybediyor. Bununla birlikte, piyasadaki belirsiz havaya rağmen bir çok analist ilerisi için umutlu. Altcoin Sherpa takma adlı analist, Grafik İşlem Birimleri (GPU’lar) ile ilgili bir proje olan Render’ın (RNDR) bir çıkışa hazırlandığını söylüyor. Ancak, analist şimdilik konsolide olduğunu belirtiyor. Analist, birçok altcoin’in, Render’ın grafiğindeki gibi daha geniş bir yükseliş trendinde konsolidasyon ile benzer yükseliş fiyat modelleri oluşturduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

RNDR: Biliyorsunuz, pek çok iyi grafikte bu tür bir fiyat hareketi var. Bence şimdi sevdiğiniz birçok altcoin’i ölçeklendirmek ve üzerlerinde oturmak için harika bir zaman. Bir sonraki ayak önümüzdeki birkaç hafta içinde gelecek gibi görünüyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analist, Solana’da bir düşüş bekliyor, ancak…

Analist, daha sonra lider altcoin Ethereum’un rakibi Solana’ya (SOL) bakıyor. Altcoin Sherpa, SOL’un yükselmeden önce 0,382 Fibonacci düzeltme seviyesine kadar düşeceğini tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, “SOL: Bence burası satın almak ve ölçeklendirmek için iyi bir alan olmaya devam ediyor. Kişisel olarak buradan 140 dolara kadar DCA (dolar maliyet ortalaması) yapardım.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Altcoin Sherpa RSS3’te boğa!

Analist, Solana’nın ardından merkezi olmayan bir bilgi işleme protokolü olan RSS3’e (RSS3) geçiyor. Altcoin Sherpa, RSS3 üzerinde de yükselişini sürdürüyor. Bu bağlamda analist, “RSS3 bence burada konsolide oluyor. Bir sonraki ayağın geleceğini düşünüyorum. Bunun içinde şahsen ve bir düğüm var. Boğa.” diyor.

Kaynak: AltcoinSherpa

Analist, VANRY’den bir patlama bekliyor!

Son olarak analist, katman-1 Blockchain projesi Vanar Chain’i (VANRY) ele alıyor. Analist, VANRY’nin bir konsolidasyon aşamasında olduğunu söylüyor. Ancak, tokenin haftalar içinde patlayabileceğini tahmin ediyor. Bu konudaki görüşlerini ise şu şekilde ifade ediyor:

VANRY: tüm hareketi fibledi ve tam .382 fib’de konsolide oluyor. Dürüst olmak gerekirse bunun birkaç hafta daha devam etmesini istiyorum. Kırılma ne kadar uzun olursa bir sonraki hareket o kadar güçlü olur. Bir çantam var.

Kaynak: AltcoinSherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir